684

European Serisi’nin Ana Gemisi

Airstream Europe serisinin en son üyesi olan Airstream 684’de modern teknolojiyi yüksek kaliteli malzemeler ve geniş konfor ile birleştirdik.

Tasarımın Gücü

2,49 m genişlik, 6,97 m uzunluk, 2,75 m yükseklik ve iyi düşünülmüş detaylarıyla Airstream 684, yolculuğunuzu kolaylaştıracak her türlü özelliğe sahip.

Özellikler

Duş kabini ve tuvalet içeren banyosunda yer alan ısıtmalı el havlulukları, aydınlatmalı tıraş ve makyaj aynası gibi detaylarla konforu en üst seviyede tutar.

Mutfağında yer alan 3’lü ocak, donduruculu buzdolabı, mikrodalga fırın ve davlumbaz ile yolculuğun her anının tadını çıkarmanıza olanak sağlar.

Tüm Airstream modellerinde olduğu gibi Airstream 684 de Alde merkezi ısıtma sistemi ile sıcaklığı kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

Renkli LED kontrol paneli ile tatlı su kaynağı, pil şarj seviyesi ve enerji tüketimi gibi önemli işlevler hakkında her zaman bilgi verir.

Klima, otomatik manevra yardımı, düz ekranlar ve uydu anten sistemi gibi pek çok opsiyonel özellikle Airstream 684’ünüzü dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

0 M
Toplam Uzunluk
0
Konaklama Kapasitesi
0 KG
İzin Verilen Toplam Ağırlık
0 L
Temiz Su Kapasitesi

Galeri

Airstream Ailesine Katılın

Yeni ürün tanıtımları, model güncellemeleri, videolar, bloglar ve daha fazlasını içeren Airstream aylık bültenlerine kaydolun.