1971 yılında kurulan Tur Oto Aş. ve Mutlu Ailesi’nin 52 yıllık deneyimiyle 20 yıl önce faaliyete geçen TurMobil “Araç, Karavan ve Transfer; Türkiye’de İlk Defa Tek Çatı Altında!” sloganıyla filosundaki 3000’den fazla araçla hizmetlerini her geçen gün büyüterek sürdürmektedir.

Türkiye’nin 15 noktasında filosundaki 3000’den fazla araçla; Bireysel müşterilere ve kurumlara günlük kiralama, uzun dönem araç kiralama, transfer ve şoförlü araç kiralama, karavan kiralama ve tekne kiralama hizmeti sunan TurMobil müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla seçkin referanslara sahiptir.

TurMobil kurulduğu günden bugüne “Önce Siz” anlayışıyla uygun çözümler sunarak, kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak en güvenilir ve en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir.

Mevcut hizmetlerine ek olarak, TurMobil aynı zamanda “Rudder & Moor” markası altında yat kiralama hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca, TurMobil, Hırvatistan’dan Kufner Yachts ve Brezilya’dan Dolphin Catamarans’ın da distribütörü olarak hizmet vermektedir.

TurMobil, kurulduğu günden bu yana “Önce Siz” anlayışıyla hareket etmekte ve müşterilerine uygun çözümler sunarak kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

TurMobil, Türkiye’deki öncü konumu ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkan seçkin bir kuruluştur.

Airstream Ailesine Katılın

Yeni ürün tanıtımları, model güncellemeleri, videolar, bloglar ve daha fazlasını içeren Airstream aylık bültenlerine kaydolun.