25IB

Amerikan Stili Avrupa Teknolojisiyle İç İçe

Airstream International 25IB ile ikonik Amerikan stilini Avrupa teknolojisiyle birleştirdik. Göründüğünden daha geniş bir alan algısı yaratmak için sınırları zorladık.

Ekstra Lüks, Ekstra Konfor

2,49 m genişlik, 6,97 m uzunluk, 2,84 m yükseklik; lüks dekorasyonu ve geniş kullanım alanı ile Airstream 25IB kullanıcılarına benzersiz bir konfor sunar.

Özellikler

Geniş arka banyosu, rahat bir makyaj masası, seramik tuvalet ve geniş bir duş kabini ile evinizi aratmayacak bir konfor sunar.

Bej ve kahverenginin sıcak tonları, parlak yüzeyler ve doğal ahşap mobilyaları vinil zemin ile birleşerek lüks bir görünüm sağlar.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mutfakta 3’lü ocak ve donduruculu buzdolabı bulunur.

Klima(opsiyonel) ile sıcak yaz günlerinde serinlemenize yardımcı olurken hidronik merkezi ısıtma sistemiyle sıcaklığı kontrol etmenize olanak verir.

İsteğinize bağlı olarak manevra sistemleri, uydu antenleri, TV’ler ve çeşitli döşeme seçenekleri ile Airstream 25IB’nizi kişisel gereksinimlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

0 M
Toplam Uzunluk
0
Konaklama Kapasitesi
0 KG
İzin Verilen Toplam Ağırlık
0 L
Temiz Su Kapasitesi

Galeri

Airstream Ailesine Katılın

Yeni ürün tanıtımları, model güncellemeleri, videolar, bloglar ve daha fazlasını içeren Airstream aylık bültenlerine kaydolun.